Ks. Jarosław Szeląg

Obecny Proboszcz.

Data święceń: 1995-06-03
 
Pełnione funkcje:
[ 2014-03-20 - nadal ] proboszcz - Kopice, Podwyższenia Krzyża Świętego

[2020-11-10 - nadal ] członek komisji ds Ekonomicznych Parafi

[ 1994 - 1995 ] dziekan alumnów Wyższego Seminarium Duchownego w Nysie

[ 1995 - 1997 ] członek Rady Kapłańskiej z urzędu
[ 1995-08-15 - 1998-01-22 ] wikariusz - Nysa, św. Jana Chrzciciela i św. Mikołaja
[ 1998-01-22 - 2001-08-16 ] wikariusz - Opole, Przemienienia Pańskiego

[ 1998 - 2001 ] duszpasterz ośrodka akademickiego Cegielnia

[ 1998 -2001 ] kapelan Domu Złotej Jesieni w Opolu
[ 2001-08-16 - 2003-08-19 ] wikariusz - Racibórz - Ostróg, św. Jana Chrzciciela
[ 2003-08-19 - 2003-10-27 ] przebywający na urlopie zdrowotnym
[ 2003-10-27 - 2006-06-20 ] kapelan szpitali w Opolu: Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego i ZOZ MSW i A
[ 2003-10-04 - 2008-10-14 ] sędzia - Sąd Diecezji Opolskiej
[ 2009-09-07 - 2010-03-15 ] wicedziekan - Grodków
[ 2006-06-20 - 2013-08-28 ] proboszcz - Kopice, Podwyższenia Krzyża Świętego
[ 2010-03-15 - 2013-08-28 ] dziekan - Grodków
[ 2013-08-28 - 2014-03-20 ] proboszcz - Opole-Półwieś, św. Michała

[2013-08-28 - 2014-03-20 ] duszpasterz Zakładu Karnego w Opolu


Drukuj   E-mail