Rada parafialna w Więcmierzycach

Ofiary na remonty w Więcmierzycach przy Kościele można wpłacać w każdą I niedzielę miesiąca przed mszą o godz. 9.30 w Kościele u skarbnik Rady Parafialnej lub wpłacać na konto Rady poniżej.

Przy wpłacie na konto bezpośrednio na przelewie zaznaczamy dokładnie na jaki cel jest składana ofiara.

Konto Rady parafialnej w Więcmierzycach: 77 88700005 200100304078 0003 Bank Spółdzielczy w Grodkowie.

Składam wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać za wasze ofiary  zwłaszcza na remony przy Kościele św. Bartłomieja.

Przypominam, iż można odliczyć od podatku dochodowego ofiary składane na rzecz kultu religijnego.

w 2020 roku zbieramy na dalsze remonty przy kościele, wymianę drewna na wieży, remont drzwi kościoła, nowe meble w kościele i remont ambony