Informacje dla Parafian

W związku sytuacją epidemiczną w Ojczyźnie i kolejne decyzje rządowe o ograniczeniu do 5 osób uczestniczących we Mszy Św. Dlatego do uczestnictwa we Mszy zapraszam tylko tych co mają intencje mszalną.

Msze będą odprawiane według grafika. Zasady obowiązują do 11 kwietnia tj. do Wielkiej Soboty.

Proszę o dostosowanie się do zaleceń służb państwowych i o nie wychodzenie z domu bez ważnej potrzeby i przyczyny. Zachowajmy kwarantannę narodową.

Proszę Parafian o zainteresowanie się starszymi osobami w pomocy w zakupach i tym podobnym.

Gazetka parafialna będzie dostarczona do każdego parafianina w ramach możliwośći - gazetka przedświąteczna i świąteczna.

Przypominam, iż na  żywo można uczestniczyć we Mszy Św. z Kościoła Parafialnego link na na stronie parafialnej.

Zwracam się do Parafian z prośbą o wpłaty na utrzymanie Parafii na konto parafialne: 34 8870 0005 2001 0030 4078 0001

Informacje związane z I Komunią i Bierzmowaniem - terminy tych uroczystości są zawieszone w związku z sytuacją epidemiczną.