Zwiedzanie mauzolem rodziny Schaffgotsch

Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym mauzoleum rodziny Schaffgotsch, będzie otwarte w pierwszą sobotę miesiąca  sierpnia (07.08.) , w godzinach od 8 do 12ej. Jednocześnie prosimy o zachowanie szacunku dla zmarłych. Prosimy o wsparcie naszego działania i składania ofiary na wkład własny, do III etapu ( ostatniego) rewitalizacji grobowca. Remont przeprowadzany jest z pozyskiwanych dotacji oraz ofiar składanych przez odwiedzających na wkład własny do każdego etapu remontu.

ZWIEDZANIE MAUZOLEUM I JEGO OTWARCIE NIE WIĄŻE SIĘ ZE SPRZEDAŻĄ BILETÓW LUB WPROWADZANYCH OPŁAT ZA WEJSCIE NA TEREN ZABYTKU 

Zachęcamy do wspierania finansowego naszego działania

Remont kaplicy Schaffgotschów nr 98 8870 0005 2001 0030 4078 0013

Bank Spółdzielczy w Grodkowie – Swift: POLUPLPR


Drukuj   E-mail