Margaretki

Ruch osób modlących się za kapłanów „Le Mouvement des Marguerites” został założony w Kanadzie w 1981 roku przez panią profesor Louise Ward, przy aprobacie miejscowego biskupa.

Rodziny Szensztackie i OAZA rodzin (Kościół domowy)

Geneza Ruchu Szensztackiego jest związana z powstaniem w 1914r. w Schonsttat pierwszego Sanktuarium określonego, jako Prasanktuarium. Wszystkie filie powstających sanktuariów na całym świecie są identyczne.

Ministranci

Ministrant jest pomocnikiem przy sprawowaniu Mszy Świętej i podczas innych nabożeństw liturgicznych, lektor czyta Słowo Bożew zgromadzeniu liturgicznym

Lektorzy

Grupa powstała 20 września 2018 r. i liczy kilka osób.

Szafarze Komunii Św.

Mijają 22 lata, od kiedy w Kościele w Polsce rozpoczęła posługę formacja nadzwyczajnego szafarza Komunii Św.

Żywy Różaniec

„Patrzę na Was wszystkich, Bracia i Siostry wszelkiego stanu, na Was, rodziny chrześcijańskie, na Was, osoby chore i w podeszłym wieku, na Was, młodzi: weźcie znów ufnie do rąk koronkę różańca, odkrywając ją na nowo w świetle Pisma świętego, w harmonii z liturgią, w kontekście codziennego życia. Oby ten mój apel nie popadł w zapomnienie nie wysłuchany”. (z Listu apostolskiego Jana Pawła II Rosarium Virginis Mariae)

Parafialny Zespół Charytatywny

Prawdziwa miłość wyraża się w bezinteresownej służbie bliźniemu, niezależnie od tego, czy jest on naszym przyjacielem, czy wrogiem.

Dzieci Maryi

Dzieci Maryi, powszechnie zwane mariankami, działają w naszej parafii od 2007 roku.